اخبار و رویدادها - آرشیو

در اولین روز از سال ۱۴۰۳ صورت گرفت:

بازدید فرماندار از مرکز مدیریت حوادث و اورژانس ۱۱۵ دانشکده علوم پزشکی ساوه گالری

فرماندار شهرستان ساوه در اولین روز از سال ۱۴۰۳با حضور در مرکز مدیریت حوادث و اورژانس ۱۱۵ دانشکده علوم پزشکی ساوه ضمن تبریک سال نو از این محل بازدید بعمل آورد.

ادامه مطلب

سرپرست مدیریت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی ساوه از تشدید و افزایش بازدید فروشگاههای آرایشی و بهداشتی در اواخر سال ۱۴۰۲ خبر داد

دکتر رحیمی سرپرست مدیریت غذا و دارو شهرستان ساوه گفت: با توجه به افزایش خرید و فروش کالاهای بهداشتی و آرایشی در ایام پیش از نوروز۱۴۰۳ ، کارشناسان نظارت بر فراورده های آرایشی و بهداشتی این مدیریت ضمن بازدید مداوم از فروشگاههای آرایشی و بهداشتی، معرفی متخلفان به مراجع قضایی، بازدید های خود را در بهمن ماه و اسفند ماه افزایش دادند.

ادامه مطلب

حوادث جاده ای در ساوه ۴۰ زخمی برجای گذاشت

سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت: ۱۴۰ نفر از ابتدای طرح سلامت نوروزی در حوادث جاده ای در شهرستان های ساوه و زرندیه زخمی شدند و یک نفر نیز جان خود را از دست داد.

ادامه مطلب
همزمان با آغاز طرح سلامت نوروزی ۱۴۰۳

سرپرست معاونت درمان و سرپرست مدیریت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی ساوه از ستاد نوروزی بازدید نمودند

دکتر علیزاده سرپرست معاونت درمان، دکتر رحیمی سرپرست مدیریت غذا و دارو به همراه دکتر حافظی رئیس ستاد نوروزی دانشکده علوم پزشکی ساوه ۲۹ اسفند ماه ۱۴۰۲ از مرکز پیام و ارتباطات اورژانس ۱۱۵ بازدید نمودند.

ادامه مطلب