اخبار و رویدادها - آرشیو

برگزاری اولین جلسه هیئت رئیسه دانشکده علوم پزشکی ساوه با حضور سرپرست جدید این دانشکده

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ساوه، ۲۶ دی ماه ۱۴۰۰، جلسه هیئت رئیسه دانشکده علوم پزشکی ساوه با حضور "دکتر محمود کریمی" سرپرست دانشکده علوم پزشکی ساوه و معاونین و مدیران برگزار شد.

ادامه مطلب

دانشکده علوم پزشکی ساوه نسبت به کاهش رعایت پروتکل‌ها و شیوع امیکرون هشدار داد

سرپرست دانشکده علوم پزشکی شهرستان ساوه گفت: شواهد و قرائن نشان می‌دهد که وضعیت استفاده از ماسک، رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تزریق نوبت سوم واکسن در ساوه و زرندیه نامناسب است که این مساله، شرایط را برای شیوع فراگیر ویروس اومیکرون مهیا می‌کند.

ادامه مطلب

جلسه بررسی تکمیل کار مرکز جامع سلامت شهری دکتر جراحی زاده در شهرک فجر

در این جلسه پیرامون روند اتمام پروژه مرکز جامع سلامت دکتر "جراحی زاده" در شهرک فجر که با مشارکت خیّر و دانشکده علوم پزشکی ساوه انجام گرفته، بالغ بر ۶ میلیار تومان از طرف خیر هزینه شده است.

ادامه مطلب

کارگاه فنون مهارت‌های تصمیم‌گیری در سازمان‌های بهداشتی و درمانی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ساوه این کارگاه روز پنجشنبه ۲۳ دی ماه در سالن شهید رهنمون دانشکده علوم پزشکی ساوه با حضور دکتر "علی محمد مصدقی راد" استاد سیاست گذاری و مدیریت سلامت دانشکده علوم پزشکی تهران و مدیران ارشد و میانی دانشکده علوم پزشکی ساوه برگزار شد.

ادامه مطلب

انتصاب «دکتر محمود کریمی» به سمت «سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ساوه»

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ساوه، طی حکمی از سوی "دکتر سید محمد جمالیان" رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک، «دکتر محمود کریمی» به سمت «سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ساوه» منصوب شد.

ادامه مطلب

مزایده فروش آهن آلات مستعمل و ضایعات ساختمان دیالیز بیمارستان مدرس و ۱۷شهریور ساوه

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ساوه به شناسه ملی ۱۴۰۰۶۶۶۴۶۵۱ و کد اقتصادی ۴۱۱۵۳۳۶۴۹۳۹۵ در نظر دارد مزایده فروش آهن آلات مستعمل و ضایعات ساختمان دیالیز مجتمع بیمارستانی شهدای ۱۷ شهریور و مدرس ساوه را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به شماره ۱۰۰۰۰۰۰۳۸۶۰۰۰۰۰۳ برگزار نماید.

ادامه مطلب

برگزاری همایش تجلیل از فعالان طرح شهید حاج قاسم سلیمانی (واکسیناسیون و رهگیری بیماران کرونایی)

دکتر "محمود کریمی" گفت: در شرایط کرونایی ۶۵۰ نفر در ساوه و زرندیه جان خود را از دست دادند و اگر طرح شهید سلیمانی و تلاش جهادگونه در پیشگیری و درمان نبود، جمعیت فوتی کشور فراتر از این آمار بود.

ادامه مطلب

استخدام نیروی انسانی در رشته شغلی "ماما"

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ساوه در نظر دارد در راستای تامین نیروی مورد نیاز خود افراد واجد شرایط را به استناد ماده ۳۳ آئین نامه اداری، استخدامی کارکنان غیر هیات علمی و دستورالعمل اجرایی برگزاری آزمون های استخدامی مصوب دور دوم هیات امنا سال ۱۳۹۷ از طریق آزمون مصاحبه تخصصی برای رشته شغلی ماما و پس از احراز صلاحیتهای عمومی براساس قانون گزینش کشور به صورت قرارداد پزشک خانواده بکارگیری نماید.

ادامه مطلب