اخبار و رویدادها - آرشیو

سرپرست معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی ساوه خبر داد:

گزارشی از عملکرد دانشکده علوم پزشکی ساوه در خصوص برنامه پدیکولوزیس(شپش سر)

سرپرست معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی ساوه در خصوص بیماری پدیکلوزیس که شایع ترین آلودگی های انگلی در سراسر دنیاست گفت: این بیماری شایع می تواند موجب طرد اجتماعی افراد و خانواده‌های مورد مبتلا شود که بیشتر با عنوان شپش سر در بین مردم شناخته می‌شود.

ادامه مطلب

با سامانه ۴۰۳۰ تماس بگیرید...

مادر گرامی برای دریافت مشاوره قبل از بارداری، بارداری و تا ۴۲ روز پس از زایمان و بیماری کرونا در بارداری ابتدا کلید ۳ (ارتباط با مرکز مشاوره) سپس کلید ۴ (سلامت مادران باردار) را شماره گیری کنید.

ادامه مطلب

شرایط دریافت واکسن آنفلوانزا در بارداری و پس از زایمان

پرسنل مراکز خدمات جامع و پایگاههای سلامت حوزه بهداشت با مادران باردار تا ۴۲ روز پس از زایمان با الویت به شرح ذیل جهت دریافت واکسن انفلاوانزا تماس و ایشان به منظور مراجعه به مراکز دعوت به عمل می‌نمایند.

ادامه مطلب

استخدام نیروی انسانی در رشته‌های شغلی "کاردان‌ و‌ کارشناس فوریت‌های پزشکی‌"(دریافت کارت ورود به جلسه)

دانشکده علوم پزشکی ساوه در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی واحدهای تحت پوشش خود در قالب شرکتی پس از برگزاری آزمون کتبی، آزمون عملی و انجام گزینش براساس قانون گزینش به شرح ذیل بکارگیری نماید.

ادامه مطلب
اطلاعیه شماره دو ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۱۴۰۱

اطلاعیه شماره دو ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۱۴۰۱

ضمن تبریک و خوش آمدگویی به پذیرفته شدگان آزمون سراسری کاردانی به کارشناسی رشته مامایی دانشکده علوم پزشکی ساوه، سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ به اطلاع می‌رساند ثبت نام اینترنتی و غیر حضوری از تاریخ ۰۷/۲۶/ ۱۴۰۱ لغایت ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ انجام می‌شود. خواهشمند است از مراجعه حضوری به دانشکده خودداری فرمایید.

ادامه مطلب

مناقصه عمومی یک مرحله ای پروژه احداث اسکلت ستاد مدیریت غذا و دارو

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ساوه در نظر دارد مناقصه عمومی یک مرحله ای پروژه احداث اسکلت ستاد مدیریت غذا و دارو را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به شماره ۲۰۰۱۰۰۰۳۸۶۰۰۰۰۱۶ برگزار نماید کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد مناقصه تا ارایه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکت ها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به آدرس www.setadiran.ir انجام خواهد شد.

ادامه مطلب

نخستین همایش "صنایع مسئولیت‌پذیر در حوزه سلامت" در شهرستان ساوه برگزار شد (گالری تصاویر) گالری

به منظور افزایش سطح هماهنگی دانشکده علوم پزشکی، مجمع خیرین سلامت و صنایع شهرستان ساوه با هدف افزایش سطح مشارکت صنایع در حوزه سلامت، همچنین بررسی مسائل و چالش‌های صنایع با حوزه بهداشت و درمان شهرستان‌های ساوه و زرندیه، "همایش صنایع مسئولیت‌پذیر در حوزه سلامت" برگزار گردید.

ادامه مطلب

مزایده عمومی اجاره مکان برای واگذاری انجام امور مربوط به واحد دندانپزشکی مجتمع بیمارستانی شهدای ۱۷ شهریور و مدرس ساوه (مهلت شرکت در مزایده تمدید شد)

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ساوه در نظر دارد مزایده عمومی اجاره مکان برای واگذاری انجام امور مربوط به واحد دندانپزشکی مجتمع بیمارستانی شهدای ۱۷ شهریور و مدرس ساوه را به صورت شبانه روزی از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به شماره ۵۰۰۱۰۰۰۳۸۶۰۰۰۰۱۱ برگزار نماید کلیه مراحل برگزاری مزایده از دریافت اسناد تا ارایه پیشنهاد مزایده گران و بازگشایی پاکت ها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir انجام خواهد شد.

ادامه مطلب