اخبار ویژه - آرشیو

افزوده شدن رشته پزشکی به رشته های دانشکده علوم پزشکی، مطالبه مردم ساوه

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: افزوده شدن رشته پزشکی به رشته های دانشکده علوم پزشکی ساوه و ارتقای دانشکده به دانشگاه از مطالبات جدی مردم ساوه و زرندیه در حوزه سلامت است.

ادامه مطلب

نشست مدیران آموزشی وزارت بهداشت با مسئولان و سرپرست دانشکده علوم پزشکی ساوه(گالری تصاویر) گالری

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ساوه ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۱ مدیران آموزشی وزارت بهداشت در نشستی در سالن شهید رهنمون دانشکده علوم پزشکی ساوه با مسئولان و سرپرست این دانشکده حضور بهم رساندند.

ادامه مطلب
همزمان با ایام ماه مبارک رمضان

محفل انس با قرآن کریم در دانشکده علوم پزشکی ساوه برگزار گردید(گالری تصاویر) گالری

به همت مدیریت فرهنگی دانشجویی و با همکاری دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشکده علوم پزشکی ساوه محفل انس با قرآن کریم به یاد پرستار مرحوم راضیه مروتی برگزار گردید.

ادامه مطلب
همزمان با ایام ماه مبارک رمضان

بازدید سرپرست دانشکده علوم پزشکی ساوه از خوابگاه‌های دانشجویی پسران و دختران(گالری تصاویر) گالری

سرپرست دانشکده علوم پزشکی ساوه با حضور در خوابگاه دانشجویی دخترانه کوثر و خوابگاه دانشجویی پسرانه امام علی(ع) از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این دو خوابگاه قرار گرفت.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم تجلیل از خبرنگاران و صاحبان شبکه‌های اجتماعی فعال در اطلاع رسانی درمورد کرونا و واکسیناسیون(گالری تصاویر) گالری

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ساوه این مراسم در ۲۲ فروردین ماه ۱۴۰۱، با حضور دکتر "محمود کریمی"سرپرست دانشکده علوم پزشکی ساوه، معاونین و مدیران این مجموعه و جمعی از خبرنگاران و صاحبان شبکه‌های اجتماعی برگزار شد.

ادامه مطلب

پیکر پرستار ساوجی در میان حزن و اندوه مردم و مسئولان تشییع و به خاک سپرده شد(گالری تصاویر) گالری

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ساوه پیکر زنده یاد راضیه مروتی پرستار بیمارستان شهید مدرس ساوه که چند روز قبل بر اثر حادثه رانندگی جان خود را از دست داده بود در میان حزن و اندوه و با حضور معاون پرستاری وزارت بهداشت "دکتر عباس عبادی" و نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی و مسئولان شهرستانی، مسئولان و مدیران دانشکده علوم پزشکی ساوه تشییع و در امامزاده سید هارون علیه السلام به خاک سپرده شد. این پرستار ایثارگر پس از مرگ مغزی با اهدای اعضای خود به چند بیمار حیات دوباره بخشید.

ادامه مطلب

تصادف دردناک خودروی پرستار بیمارستان شهید مدرس ساوه با تریلر و عیادت سرپرست دانشکده علوم پزشکی ساوه از ایشان

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ساوه در ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۱ در ساعت ۱۷:۴۶ واحد ارتباطات و هدایت عملیات شهرستان ساوه گزارشی از برخورد ال ۹۰ با تریلر در آزادراه ساوه-تهران، ده کیلومتری مامونیه دریافت کرد.

ادامه مطلب