همزمان با ایام ماه مبارک رمضان

محفل انس با قرآن کریم در دانشکده علوم پزشکی ساوه برگزار گردید(گالری تصاویر)

۲۴ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۴:۵۰ کد : ۱۹۳۱ اخبار و رویدادها اخبار ویژه
تعداد بازدید:۱۵۲۴
به همت مدیریت فرهنگی دانشجویی و با همکاری دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشکده علوم پزشکی ساوه محفل انس با قرآن کریم به یاد پرستار مرحوم راضیه مروتی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ساوه، در این محفل انس با قرآن کریم که سه‌شنبه ۲۳ فروردین ماه ۱۴۰۱ و با حضور دکتر محمود کریمی سرپرست دانشکده در محل امام‌زاده شاهزاده حسین ساوه برگزار گردید، یاد و خاطره پرستار فداکار این دانشکده که پس از صانحه تصادف دچار مرگ مغزی شد و با اهداء اعضاء بدن خود به سه نفر از بیماران نیازمند جانی دوباره بخشید گرامی داشته شد.

در ابتدای این محفل نورانی که با حضور خانواده محترم این پرستار فداکار، تعدادی از پرسنل و خانواده‌های آنان و دانشجویان این دانشکده برگزار گردید حجت الاسلام هادی ودود نماینده دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشکده ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و توصیه به استفاده از فرصت‌های معنوی این ماه، یاد و خاطره پرستار فداکار راضیه مروتی را گرامی داشت و برای خانواده این پرستار عزیز آرزوی صبر و اجر نمود.
همچنین حجت الاسلام فاطمی که سخنران ویژه این مراسم بود در ضمن بیان حدیثی، شرط سربازی واقعی امام زمان(عج) را رعایت تقوای الهی و دوری از گناهان و مراقبت از خود بیان نمود.
در این مراسم قاریان مطرح شهرستان و کشور از جمله حمیدرضا طبیبی قاری، حافظ قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه همچنین آقای غلامرضا اسکندری از قاریان ممتاز نیروهای مسلح کشور به قرائت آیاتی از کلام الله مجید پرداختند.
همچنین در این مراسم معنوی گروه تواشیح سید اسحاق و یکی از نونهالان خطابه خوان این شهرستان با اجرای برنامه همگان را به فیض رساندند.
گفتنی است در این مراسم علاوه بر سرپرست دانشکده، دکتر همت معاون آموزش، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی، دکتر رضا نعمتی مدیر فرهنگی دانشجویی، دکتر رضایی رئیس مجتمع بیمارستانی شهید مدرس و هفده شهریور و تعدادی از سایر مدیران و مسئولان این دانشکده نیز حضور داشتند.

کلید واژه ها: دانشکده علوم پزشکی ساوه محفل انس با قرآن ساوه دکتر محمود کریمی


نظر شما :