سلامت - آرشیو

رئیس اداره غذا دانشکده علوم پزشکی ساوه خبر داد:

بازدید و نظارت مرتب از مراکز و فروشگاه مواد غذائی و آرایشی بهداشتی در ایام تعطیلات عید نوروز و ماه مبارک رمضان

مهندس ندا قاسم خانی سرپرست اداره نظارت بر فراورده های خوراکی و آشامیدنی و آرایشی و بهداشتی ساوه از نظارت های مستمر بر فروشگاههای غذایی و آرایشی و بهداشتی در ایام نوروز خبر داد.

ادامه مطلب

بررسی مجوز های مصرف مواد اولیه کارخانجات غذایی حوزه ساوه و زرندیه...

مهندس مریم جلالی کارشناس نظارت بر صادرات و واردات فراورده های غذایی مدیریت غذا و دارو ساوه اعلام کرد تمامی مجوز های مصرف مواد اولیه وارداتی کارخانجات غذایی ساوه و زرندیه در سال ۱۴۰۲ بررسی شد.

ادامه مطلب
با همکاری بسیج جامعه پزشکی دانشکده علوم پزشکی ساوه برگزار می گردد:

استقرار میز خدمت/ سنجش و آموزش دیابت و فشار خون

میز خدمت جهت سنجش دیابت و فشار خون، آموزش پیشگری از ابتلا به دیابت و فشار خون شنبه ۱۸ فروردین ماه ساعت ۱۲:۳۰ در منطقه عباس آباد/ مدائن ۱، مسجد الرسول استقرار می یابد.

ادامه مطلب

مسابقه عکس و نقاشی هفته سلامت ویژه فرزندان کارکنان حوزه سلامت

دفتر آموزش و ارتقاء سلامت، با عنایت به ظرفیت دانش آموزان به عنوان سرمایه های ارزشمند اجتماعی کشور مطابق روال هر سال مسابقه ملی عکس و نقاشی به مناسبت هفته سلامت در ترویج مفاهیم علمی بهداشت و هم‌راستا با شعار و اولویت های ملی سال جاری برگزار میکند. تمامی کارکنان تحت پوشش دانشکده می توانند آثار فرزندان خود را در مقطع متوسطه اول و دوم و در ۲ محور نقاشی با هوش مصنوعی و عکاسی (ژانر: آزاد، طبیعت) به ایمیل دفتر آموزش و ارتقاء سلامت (behdasht.iec@gmail.com) تا تاریخ ۳۰/۰۱/۱۴۰۳ ارسال نمایند. توضیحات: • موضوع سلامت طبیعت و فرهنگ گردشگری سالم • عکس وضوع عکس ها DPI ۲۰۰ فرمت ارسالی JPG, JPEG باشد. • حداکثر حجم فایل ارسالی ۱۰ مگابایت باشد. • مشخصات ارسال کننده نام و نام خانوادگی که ملی شماره تماس شهرستان و استان محل سکونت همراه عکس و نقاشی الصاق گردد.

ادامه مطلب

رشد تعرفه‌های خدمات تشخیصی و درمانی پزشکی تا سقف ۳۵ درصد در هیات وزیران تصویب شد گالری

کریمی، معاون درمان وزارت بهداشت: اگرچه این عدد با مصوبه ۴۶ درصدی شورایعالی بیمه فاصله دارد و مراکز درمانی در تامین هزینه‌های خود با دشواری مواجه خواهند بود ولی با توجه به محدودیت‌های مالی باید از مساعدت دولت در تصویب عدد ۳۵ درصد تشکر کنیم. رعایت مصوبات دولت برای همه گروهها الزامی است و اعلام هرگونه تعرفه و رشد اجزای تعرفه خارج از مصوبات دولت فاقد وجاهت قانونی است.

ادامه مطلب