آرشیو اخبار

بازدید سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بیمارستان ۲۵۰  تختخوابی در حال احداث/(گالری عکس و فیلم)

بازدید سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی در حال احداث/(گالری عکس و فیلم) گالری

صبح امروز ۳۱ تیرماه، «دکتر محمدهادی زاهدی‌وفا» سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نماینده ریاست محترم جمهوری، از پروژه ۲۵۰ تختخوابی بیمارستان در حال احداث جایگزین بیمارستان مدرس ساوه بازدید و در از نزدیک جریان روند ساخت و تکمیل آن قرار گرفت.

ادامه مطلب
امام جمعه شهرستان ساوه دز یادآور واکسن کرونا را تزریق کرد/(گالری عکس و فیلم)

امام جمعه شهرستان ساوه دز یادآور واکسن کرونا را تزریق کرد/(گالری عکس و فیلم) گالری

با حضور دکتر "محمود کریمی" سرپرست دانشکده علوم پزشکی و دکتر "محسن فلاحتی" معاون فنی معاونت بهداشت این دانشکده، حجت الاسلام و المسلمین"جعفر رحیمی" دز یادآور واکسن کرونا را تزریق و با توجه به افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا، مردم عزیز این شهرستان را توصیه به تزریق دز یادآور واکسن کرونا کردند.

ادامه مطلب
معرفی استان مرکزی

معرفی استان مرکزی

استان مرکزی از لحاظ تاریخی، طبیعی، گردشگری، صنایع دستی و سوغات از ظرفیت‌های خوبی در زمینه‌ گردشگری و جذب مسافر برخوردار است. این استان بیش از دو هزار جاذبه‌ تاریخی و گردشگری دارد که ۸۵۰ مورد از آن‌ها در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسیده‌اند.

ادامه مطلب
تمدید مهلت ثبت نام "پزشک خانواده"

تمدید مهلت ثبت نام "پزشک خانواده"

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ساوه در نظر دارد در راستای تامین نیروی مورد نیاز خود افراد واجد شرایط را به استناد ماده ۳۳ آئین نامه اداری، استخدامی کارکنان غیر هیات علمی و دستورالعمل اجرایی برگزاری آزمون‌های استخدامی مصوب دور دوم هیات امنا سال ۱۳۹۷ از طریق آزمون مصاحبه تخصصی و پس از احراز صلاحیتهای عمومی براساس قانون گزینش کشور به صورت قرارداد پزشک خانواده و با در نظر گرفتن شرایط مندرج در جدول ذیل بکارگیری نماید:

ادامه مطلب
"BA۵" چه تفاوتی با سوش های قبلی کرونا دارد؟

"BA۵" چه تفاوتی با سوش های قبلی کرونا دارد؟

یک پزشک متخصص بیماریهای عفونی گفت: اگر در کووید ووهان یا دلتا سرعت انتشار سه تا هفت برابر بود و هر فرد می‌توانست سه تا هفت نفر را درگیر بیماری کووید کند، در سوش جدید اُمیکرون BA۵ میزان سرایت به بالاتر از ۱۸ نفر و به اندازه شیوع بیماری سرخک است و تبدیل شدن شرایط کرونایی کشور به رنگ قرمز دور از انتظار نیست.

ادامه مطلب