پیام وزیر بهداشت به رهبر انقلاب: فرمایشات شما موجی از شادی و نشاط را در حوزه سلامت ایجاد کرد

۰۲ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۲:۵۲ کد : ۱۸۵۸ اخبار و رویدادها اخبار ویژه
تعداد بازدید:۳۳۳
وزیر بهداشت در پیامی به رهبر معظم انقلاب نوشت: این‌که پیوسته مجموعه خادمان صبور و صادق حوزه سلامت را مورد لطف، محبت و نوازش قرار می‌دهید مایه مباهات و افتخار و امتنان است.

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ساوه به نقل از وبدا، بهرام عین‌اللهی، وزیر بهداشت، در پیامی به رهبر معظم انقلاب با اشاره به فرمایشات مدبرانه، مبشرانه و امیدبخش ایشان در پیام نوروزی سال ۱۴۰۱ تقدیر و تشکر کرد.

متن این پیام به‌شرح زیر است:

محضر مبارک رهبر فرزانه و معظم انقلاب اسلامی

حضرت امام خامنه‌ای مد ظله العالی

با تقدیم سلام، احترام  و تحیات الهی

حلول سال نو را که متبرک است به نام نامی حضرت ولی‌عصر(عج) محضر مبارک حضرت‌عالی تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

این‌که پیوسته مجموعه خادمان صبور و صادق حوزه سلامت را مورد لطف، محبت و نوازش قرار می‌دهید، مایه مباهات و افتخار و امتنان است.

اشارات و فرمایشات مدبرانه، مبشرانه و امیدبخش حضرت‌عالی در پیام نوروزی سال ۱۴۰۱ که مؤید توفیق فرزندان و سربازان کوچک شما در مقابله با کرونا و تولید واکسن که جلوه‌ای از پیشرفت علمی و فناوری کشور بود با اشاره‌ای به عنوان "شیرینی‌های سال ۱۴۰۰" موجی از شادی، نشاط، امید و انگیزه در تمام ارکان حوزه سلامت ایجاد کرد و زنگار خستگی نبرد دو سال و اندی با بیماری منحوس کرونا را از جسم و جان نجیب این جامعه پرتلاش و ایثارگر زدود.

اینجانب به‌ نمایندگی از تمامی همکاران رشید و جان‌برکفم در این آغاز مبارک با پروردگار خویش  پیمان می‌بندیم تا پای جان و آخرین نفس در راستای خدمت و نیل به منویات و فرامین قائد و مراد خویش که حجت شرعی ماست از هیچ کوشش و ایثاری فروگذار نباشیم.

از پروردگار متعال دوام سلامت و  عزت وجود منور و گرانسنگ حضرت‌عالی و سرافرازی و سربلندی ایران اسلامی را خواستارم.

کلید واژه ها: دانشکده علوم پزشکی ساوه بهرام عین اللهی تبریک وزیر بهداشت


نظر شما :