بازدید دکتر عبدالهیان از مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان های ساوه و زرندیه

۳۱ فروردین ۱۴۰۰ | ۰۰:۰۸ کد : ۱۰۲۱ اخبار و رویدادها اخبار ویژه
تعداد بازدید:۱۰۹۸
دکتر نامدار عبداللهیان رئیس مرکز حراست وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی جمهوری اسلامی ایران و نماینده مقام عالی وزارت در طرح شهید سلیمانی از مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان های ساوه و زرندیه بازدید کرد.
بازدید دکتر عبدالهیان از مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان های ساوه و زرندیه

به گزارش وبدا، دکتر نامدار عبدالهیان در نشست ستاد کرونا دانشکده علوم پزشکی ساوه اظهار داشت: داشتن سند راهبردی و نقشه راه در سطح مدیریتی برای دانشکده و حتی جداگانه برای هر شهرستان می تواند کارساز باشد و اگر چنین نقشه راهی در سطح کلان وجود نداشته باشد؛ قطعا با مشکلاتی مواجه خواهید شد.

 

دکتر عبدالهیان با اشاره به اجرای طرح شهید سلیمانی از آذرماه سال گذشته، خاطرنشان کرد: هدف از اجرای طرح شهید سلیمانی این بود که خط مقابله با کرونا ویروس به بیرون از بیمارستان ها کشیده شود تا بتوانیم با تلاش مضاعف، بیماران را در مراحل اولیه بیماری، شناسایی، قرنطینه و کار مداوای آنها را به سرانجام برسانیم.

 

رییس مرکز حراست وزارت بهداشت گفت: استاندار مرکزی، فرماندار ساوه، فرمانده سپاه، نیروهای انتظامی، بسیج، هلال احمر، جهادی و طلاب دلسوزانه همراهی خیلی خوبی را با ریاست دانشکده، معاونین وی و تیم مدیریتی دانشکده داشته اند که جای خوشحالی دارد.

 

ایشان در پایان از محل پروژه های عمرانی در حال احداث این دانشکده و هم چنین مراکز منتخب کووید۱۹ و بیمارستان های شهرستان های ساوه و زرندیه نیز بازدید کردند و از نزدیک با کادر بهداشتی و درمان گفتگو کرد و با نقطه نظرات پرسنل و مسئولین این مراکز آشنا شدند.

کلید واژه ها: طرح شهید سردار سلیمانی بازدید دکتر عبدالهیان از ساوه


نظر شما :

سرباز ولایت ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۰:۵۲
دکتر عبداللهیان مردی متخلف و دروغگو می باشد ایشان کلی تخلف در شهید بهشتی دارند