وزیر بهداشت شهادت سرداران و مستشاران نظامی در حمله رژیم صهیونیستی به سفارت ایران در سوریه را تسلیت گفت

۱۴ فروردین ۱۴۰۳ | ۰۸:۳۰ کد : ۴۸۱۶ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۵۱
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی شهادت سرداران زاهدی، رحیمی و جمعی از مستشاران نظامی ایران در حمله رژیم صهیونیستی به سفارت ایران در سوریه را تسلیت گفت.

متن پیام دکتر بهرام عین اللهی به این شرح است:

 

بسم رب الشهدا و الصدیقین

 

شهادت سرداران رشید مدافع حرم، سرتیپ پاسدار محمدرضا زاهدی و سرتیپ پاسدار محمدهادی حاجی رحیمی از فرماندهان، پیشکسوتان و جانبازان سرافراز دفاع مقدس، مستشاران نظامی ارشد ایران در سوریه و افسران همراه ایشان پس از عمری مجاهدت در راه پاسداری از قرآن و مکتب اهل بیت (ع) و اعتلای ایران اسلامی را به حضرت ولی عصر (ارواحنا فداه)، رهبر معظم انقلاب اسلامی، ملت شریف ایران، خانواده های معزز ایشان و به مجموعه پر افتخار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ویژه رزمندگان غیور نیروی قدس تبریک و تسلیت عرض می کنم.

این سرداران، مستشاران و افسران مقتدر، محبوب و عزت آفرین، افتخار همه ایرانیانی بودند که دل در گرو استقلال و اعتلای کشور داشتند و سرانجام در این راه از خون پاک خویش مایه گذاشتند و به دست شقی ترین افراد این روزگار، مزدوران رژیم جعلی و جنایتکار صهیونیسنی به شهادت رسیدند و به اعلی علیین پیوستند.

رژیم مجعول و گرگ صفت صهیونیستی که از سر درماندگی در جنگ مستقیم با محور مقاومت در غزه و جنوب لبنان، به این جنایت تروریستی دست زده است، امروز منفورترین جنایتکار در جهان است و نظام استکبار می داند که با این اقدامات رذیلانه هرگز نخواهد توانست در اراده های مصمم مجاهدان بزرگی که در دامان ملت های مسلمان تربیت شده اند، خللی پدید آورد.

بی شک صف استوار پویندگان راه جهاد و شهادت در ایران و سراسر جبهه مقاومت اسلامی، بنیانی مرصوص است که تداوم مسیر نورانی این شهدای والامقام و دیگر شهدای اسلام را رقم خواهد زد و منهم من ینتظر و ما بدّلوا تبدیلا.

 

دکتر بهرام عین اللهی

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی


نظر شما :